Specjalista ds. kadr i płac

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Audyt / Podatki,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Biuro Rachunkowe MAAT z siedzibą w Gdyni przy ul. Starodworcowej 1D/2 poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Obowiązki
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników:
-  prowadzenie akt osobowych,
-  przygotowywanie umów o pracę, świadectw pracy, innych dokumentów kadrowych,
-  ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
-  zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ZUS,
-  przygotowywanie umów cywilno-prawnych,
-  nadzór nad terminami szkoleń BHP, ważności badań lekarskich (wstępne, okresowe,
   kontrolne),
-  monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń
  • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników:
- sporządzanie list płac, w tym: rozliczanie urlopów pracowniczych, zasiłków
  chorobowych, nadgodzin, innych,
- sporządzanie rachunków do umów cywilno-prawnych,
- przygotowywanie i wysyłanie deklaracji do ZUS i urzędów skarbowych,
- rozliczanie ZUS właścicieli firm,
  • Przesyłanie wszelkich informacji kadrowo-płacowych klientom biura, kontakt z klientem.
Wymagania
  • Doświadczenie w dziale kadr i płac, mile widziane doświadczenie pracy w biurze rachunkowym,
  • Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego w zakresie podatku dochodowego osób fizycznych (od wynagrodzeń),
  • Dobra znajomość programu Płatnik, platformy ZUS PUE,
  • Mile widziana znajomość programu Comarch Optima,
  • Wykształcenie wyższe bądź ukończony zaawansowany kurs kadrowo-płacowy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy, profesjonalizm, komunikatywność, dokładność i terminowość przy realizacji zadań, odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji i samodzielnego rozwiązywania problemów.
Oferujemy
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat, umowę zlecenie, możliwa jest również współpraca w ramach B2B,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 bez konieczności nadgodzin,
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca dającą motywację i ciągły rozwój,
  • Praca na samodzielnym stanowisku,
  • Przyjazna atmosfera,
  • Wzrost wynagrodzenia wraz z umiejętnościami i zaangażowaniem.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji na adres e-mail: [ukryte]

Aktualizacja: 14.02.2023