Specjalista ds. marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zatrudnimy Specjalistę ds. marketingu, który będzie odpowiedzialny za tworzenie oraz zarządzanie kampaniami reklamowymi na platformach Google Ads, Facebook oraz YouTube.
Nie poszukujemy firm marketingowych, lecz zmotywowanego pracownika, który w pełni zaangażuje się w rozwój naszej marki i strategie marketingowe.

Twój zakres obowiązków
  • planowanie i tworzenie kampanii reklamowych na platformach Google Ads, Facebook oraz YouTube,
  • zarządzanie budżetem reklamowym i optymalizacja wydatków,
  • analizowanie i interpretowanie danych analitycznych w celu optymalizacji kampanii,
  • tworzenie kreatywnych treści reklamowych i kampanii promocyjnych.

Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość algorytmów i sposobów działania platform Google Ads, Facebook oraz YouTube,
  • umiejętność tworzenia i zarządzania kampaniami reklamowymi,
  • zdolność do analizowania i interpretowania danych analitycznych w celu optymalizacji kampanii,
  • kreatywność w tworzeniu treści reklamowych i kampanii promocyjnych.
To oferujemy
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • komfortowe biuro w doskonałej lokalizacji,
  • możliwość podpisania umowy o pracę lub współpracy na zasadach B2B.
Informacje o firmie
Jesteśmy wysoko wykwalifikowanym zespołem prawników z doświadczeniem w walce z bankami, parabankami, funduszami inwestycyjnymi, instytucjami finansowymi oraz firmami windykacyjnymi. Oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej dla osoby zadłużonej. Zajmujemy się również sprawami dotyczącymi restrukturyzacji i upadłości. Świadczymy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców.
Jesteśmy twórcą projektu www.umarzamydlugi.pl