Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

GŁÓWNE ZADANIA:
  • Wykonywanie okresowych oraz rocznych sprawozdań ilościowo – wartościowych
    w zakresie gospodarki energią elektryczną;
  • Opracowywanie dokumentacji oraz wsparcie merytoryczne przy postepowaniach przetargowych na zakup oraz realizację usługi dystrybucji energii elektrycznej;
  • Prowadzenie wykazów oraz ewidencji odczytów punktów pomiarowo-rozliczeniowych;
  • Rozliczanie wartościowo-rzeczowe dokumentów finansowych wynikających
    z zawartych umów, weryfikacja poprawności wystawianych faktur;
  • Analiza oraz optymalizacja ponoszonych wydatków z tytułu energii elektrycznej
    (m. in. w zakresie eksploatowanej grupy taryfowej, wykorzystywanej mocy umownej);
  • Korespondencja z podmiotami energetycznymi w zakresie realizowanych umów.

Prosimy o dodanie klauzuli:

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: energetyka, elektrotechnika, ekonomia);
Umiejętność sporządzania analiz kosztowych, finansowych oraz ilościowych w zakresie gospodarki energią elektryczną;
Zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność;
Znajomość obsługi sprzętu informatycznego oraz oprogramowania z pakietu MS Office;
Znajomość ustawy Prawo Energetyczne oraz Ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
Ogólna znajomość funkcjonowania rynku energii elektrycznej.
OFERUJEMY:

umowę o pracę pełen etat;
wynagrodzenie - 5000-6000 brutto;
dodatkowe wynagrodzenie roczne;
możliwość nabycia oraz podnoszenia kompetencji w znaczącej branży energii elektrycznej oraz administracji publicznej;
stabilne zatrudnienie, jednozmianowa praca od poniedziałku do piątku;
możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
benefity z Funduszu Socjalnego (m.in. Wczasy pod Gruszą, dofinansowanie do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, bony);
CV można składać do 31.10.2023 r.:

listownie na adres: Rejonowego Zarządu Infrastruktury w Gdyni ul. Jana Kolna 8b
w wersji elektronicznej na adres e-mail: rzigdynia.rekrutacja@ron.mil.pl
Prosimy o zawarcie w C.V. poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aktualizacja: 23.10.2023