Specjalista/Specjalistka ds. organizacyjno-administracyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa korespondencji papierowej oraz elektronicznej,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów służbowych,
  • dokonywanie rezerwacji hotelowych, lotniczych i PKP,
  • dokonywanie zakupów art. biurowych i spożywczych zgodnie z zapotrzebowaniem,
  • przygotowywanie wizyt gości, organizacja i obsługa spotkań,
  • prowadzenie bieżących spraw sekretariatu,
  • obsługa magazynu firmowego,
  • archiwizacja dokumentacji służbowej,
  • obsługa połączeń telefonicznych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność działania pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja,
  • sumienność, dokładność, pracowitość i zaangażowanie,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • nastawienie na długotrwałą współpracę.
Co oferujemy:
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu – umowa o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej 30-letniej pozycji na rynku,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Planu Emerytalnego,
  • dofinansowanie szkoleń, kursów, do nauka języka obcego,
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji powierzonych zadań,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • świadczenia określone regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • prywatna opieka medyczna.
CV wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, prosimy przesyłać na adres: [ukryte]
Informacje o firmie
Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa (Kasa Krajowa) to organizacja działająca na mocy ustawy, zrzeszająca wszystkie spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe (SKOK-i) działające w Polsce. Zapewnia stabilność finansową kas, a w szczególności udziela kasom wsparcia finansowego ze środków funduszu stabilizacyjnego oraz sprawuje kontrolę nad kasami dla zapewnienia bezpieczeństwa zgromadzonych w nich oszczędności oraz zgodności działalności spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych z przepisami prawa. Zapewnia szerokie wsparcie dla sektora spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych, w tym również z obszaru prawnego, a także współpracuje i działa z wieloma instytucjami i podmiotami kluczowymi dla sektora SKOK oraz usług finansowych, takimi jak: Komisja Nadzoru Finansowego, Narodowy Bank Polski, Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A., Biuro Informacji Kredytowej S.A., czy Związek Banków Polskich.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w ofercie pracy jest Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa z siedzibą w Sopocie przy ul. Władysława IV 22 (dalej: Administrator lub My). Wyznaczyliśmy Inspektora ochrony danych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem iod@skok.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przez nas przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, w szczególności w celu oceny Pani/Pana kwalifikacji oraz zdolności i umiejętności potrzebnych do pracy na stanowisku, na które Pani/Pan aplikuje.
Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przepis prawa (art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z art. 22 1 § 1 Kodeksu pracy), niezbędność przetwarzania do zawarcia umowy o pracę (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz zgoda na przetwarzanie danych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) jeżeli przekazuje nam Pani/Pan dane inne niż wskazane w art. 22 1 § 1 Kodeksu pracy.
Po zakończonej rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być przez nas przechowywane w celu ochrony przed Pani/Pana ewentualnymi roszczeniami, nie dłużej niż do czasu upływu terminu przedawnienia tych roszczeń. Podstawą prawną przechowywania Pani/Pana danych osobowych w tym przypadku będzie prawnie uzasadniony interes Administratora, o którym mowa w art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest bronić się przed skargami dotyczącymi naszej działalności, np. bronić się przed zarzutem stosowania dyskryminacji w zatrudnieniu.
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być wyłącznie nasi kontrahenci, którzy będą przez nas upoważnieni do prowadzenia rekrutacji na nasze zlecenie.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego. Informujemy ponadto, że zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie odwołana, przy czym odwołanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 1 § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie innych danych jest dobrowolne.

Aktualizacja: 08.01.2024