Specjalistka / Specjalista ds. Ofertowania (Generalny Wykonawca)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: DBP/GD/01/2024

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie kompleksowych wycen inwestycji budowlanych (budownictwo przemysłowe) na podstawie kompletnych projektów budowlano-wykonawczych lub projektów koncepcyjnych
  • Wykonywanie przedmiarów robót na podstawie dokumentacji projektowej,
  • Analiza rysunków technicznych
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów,
  • Analiza cen materiałów i robót budowlanych na rynku
  • Opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty – zestawienia materiałowe, zestawienia ilościowe, itd.
  • Współpraca ze Starszym Kosztorysantem, Działem Projektowym w celu wypracowania optymalnych rozwiązań zarówno pod względem technicznym jak i finansowym
Wymagania:
  • Z uwagi na rozbudowę Zespołu, poszukujemy osób nieposiadających doświadczenia lub z niewielkim doświadczeniem w branży (możliwość przyuczenia)
  • Wykształcenie wyższe budowlane (lub ostatnie lata studiów)
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCad oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Sumienność, dokładność i precyzja
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole z nastawieniem na realizację celów
Mile widziane:
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót, planowaniu i budżetowaniu inwestycji budowlanych
  • Praktyczna umiejętność szacowania kosztów inwestycji
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i czerpania z doświadczenia firmy i zespołu
  • możliwość szkoleń z posługiwania się oprogramowaniem inżynierskim oraz dostęp do literatury branżowej
  • możliwość odbycia praktyki zawodowej w zakresie uprawnień projektowych i wykonawczych w naszym biurze projektowym oraz na naszych budowach
  • możliwość wyjazdów na nasze budowy oraz do naszej wytwórni prefabrykatów
  • praca w nowoczesnym biurowcu

  • niezbędne narzędzia pracy
  • premie uznaniowe
  • prezenty okazjonalne dla pracowników
  • spotkania/wyjazdy integracyjne
  • możliwość przystąpienia do programu zajęć sportowych, ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej
  • kawa/herbata, napoje
  • parking dla pracowników
Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp.k. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.
Informacje o firmie

Aktualizacja: 13.02.2024