Spedytor Drogowy | Gdynia | Dołącz do nas!

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Dlaczego właśnie my?

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej, ale dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej marce na rynku, jeśli planujesz zdobyć praktyczną wiedzę i doświadczenie pracując w profesjonalnym i życzliwym zespole ludzi, jeśli masz poczucie humoru i dystans do samego siebie to Omida Sea And Air S.A. jest idealnym miejsce dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • Planowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zleceń spedycyjnych
  • Stałe i aktywne pozyskiwanie Zleceniodawców i Przewoźników
  • Dbanie o prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów oraz wysoką jakość obsługi Klientów
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami i Partnerami Biznesowymi
  • Optymalizacja kosztów
  • Proponowanie nowych rozwiązań spedycyjnych oraz dbanie o wizerunek firmy
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Spedytor Drogowy
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania zleceń transportowych (poparte rezultatami)
  • Ugruntowane relacje biznesowe z rynkiem i Klientami
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu
  • Kontakty z Klientami z kraju i zagranicy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość szkoleń zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Zniżki na studia
Informacje o firmie

ONBOARDING
Otrzymasz wsparcie od opiekuna, który krok po kroku wprowadzi Cię w nowe obowiązki.

MOTYWACJA
Przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowy system premiowy.

DOFINANSOWANIE
Między innymi Karty Multisport i wiele więcej!

ELASTYCZNE WARUNKI
Możesz wybrać taką formę zatrudnienia, jaka Ci najbardziej odpowiada - wybierz umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B.

PRZYJAZNA ATMOSFERA
Przyjazna atmosfera oraz imprezy firmowe i szkolenia.

UBEZPIECZENIE
Ubezpieczenie i możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Aktualizacja: 22.02.2024