Ogłoszenie nieaktualne

Sprzątaczka

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • codzienne utrzymanie porządku w przestrzeni biurowej ( w tym korytarza, toalet oraz pomieszczeń socjalnych)
  • dbanie o czystość ekspresu do kawy oraz zmywarki
  • monitorowanie oraz uzupełnianie zapasów środków czystości

    Nasze wymagania :
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • sumienność i systematyczność

    Oferujemy :
    • umowę o pracę
    • prywatną opieka medyczną
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
    • platformę do nauki języków obcych
    • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
    • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
    • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
    • kultura oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
    • BEST atmosferę
    Informacje o firmie
    Jesteśmy #BESTteam, czyli Pracownicy Grupy Kapitałowej BEST. Jest nas ponad 700 i dalej rośniemy! Mamy dwie siedziby – w Elblągu i Gdyni, ale pracujemy także zdalnie. Rozwiązujemy problem braku terminowości rozliczeń oraz przywracamy równowagę na rynku usług finansowych. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.