Sprzedawca/doradca klienta w sklepie deskorolkowym

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Śledź Shop w Gdyni, specjalizujący się w sprzedaży deskorolek i odzieży streetwearowej, poszukuje sprzedawcy z pasją do świata skateboardingu oraz streetwearu. Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w sprzedaży, gotowa do dzielenia się swoją wiedzą i entuzjazmem z klientami.

Główne obowiązki:
  • Efektywna sprzedaż produktów.
  • Doradztwo dla klientów.
  • Utrzymanie porządku i atrakcyjnej ekspozycji towarów.
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Znajomość tematyki skate i streetwear.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Elastyczne warunki współpracy na bazie umowy zlecenia.
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Atrakcyjne zniżki na asortyment sklepu.
Aplikuj: Wyślij CV na [ukryte]