Stażysta w dziale księgowości

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Księgowość
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: KSI/09/06/2023

Opis stanowiska:
  • pomoc w zakresie dekretacji i księgowaniu dokumentów,
  • pomoc w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych,
  • pomoc w zakresie prowadzenia rozrachunków,
  • pomoc w zakresie potwierdzania i uzgadniania sald z kontrahentami, rozrachunków z bankami,
  • czynne uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu i banków,
  • archiwizacja dokumentów w dziale.

Wymagania:
  • dyspozycyjność w niepełnym wymiarze godzin (4-6 godzin) lub pełnym (8 godzin) od poniedziałku do piątku,
  • wykształcenie średnie kierunkowe lub wyższe (rachunkowość, finanse, itp.), wymagany status studenta,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność działania pod presją czasu oraz zaangażowanie,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy w zespole.

Oferujemy:
  • płatny staż,
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o staż,
  • rozwój wraz z nabyciem umiejętności praktycznych zagadnień księgowych.
Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie

Atlanta Poland S.A. powstała w 1990 r., od 2005 r. jest notowana na Warszawskiej GPW.
Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych Pracowników, z dumą oferujemy produkty Bakal tworzone z surowców najwyższej jakości. Jesteśmy liderem w dostawie bakalii dla wiodących producentów żywności i sieci handlowych w Polsce pod ich markami własnymi oraz czołowym importerem bakalii z całego świata.
Posiadamy dwa zakłady wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne. Starannie kontrolujemy procesy, aby zapewnić wysoką jakość, walory smakowe i zdrowotne naszych produktów, a ich gwarancją są systemy ISO 9001, HACCP i BRC, akredytowane przez Lloyd's Register Quality Assurance.
Jako firma z tradycją, ukierunkowana na zrównoważony rozwój, cenimy różnorodność i transfer wiedzy. Partnerstwo, szacunek, współpraca, bezpieczne warunki pracy, dbałość o stały rozwój naszych Pracowników i środowisko naturalne - to nasze zasady jako uczestnika globalnego biznesu i odpowiedzialnego działacza społecznego.

Klikając w przycisk Wyślij zgadzasz się na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A., ul. Załogowa 17, 80-557 Gdańsk Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.