Technik Obsługi Obiektu (K/M)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP min. Gr.1

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych,
  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku biurowego,
  • Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych,
  • Usuwanie awarii,
  • Monitoring mediów,
  • Nadzorowanie pracy firm podwykonawczych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • Możliwość zdobycia uprawnień,
  • Benefity m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową Multisport, bony na święta (według regulaminu), ubezpieczenie na życie, program rekomendacji pracowników,

Aktualizacja: 16.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl