Technik Serwisu Maszyn Piekarniczych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 6850
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: 01/11/23

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na terenie całej Polski, specjalizującą się̨ w konserwacji urządzeń́ piekarniczych. Obecnie poszukujemy doświadczonego Technika Serwisu.
Opis Stanowiska: W roli Technika Serwisu Maszyn Piekarniczych będziesz odpowiedzialny za diagnostykę̨ awarii, wykonywanie prac konserwacyjnych oraz obsługę̨ urządzeń́ piekarniczych.
Obowiązki:
  • Diagnostyka i usuwanie usterek w urządzeniach piekarniczych.
  • Planowanie i koordynacja prac konserwacyjnych oraz serwisowych dla Klientów.
  • Współpraca z Biurem Serwisu, podwykonawcami i dostawcami.
  • Zapewnienie pełnej gotowości serwisu oraz szybkiego reagowania na zgłoszenia awarii.
  • Przeglądy okresowe i serwisowanie urządzeń piekarniczych.

  • Określanie potrzeb materiałowych i części zamiennych.
Wymagania:
  • Mile widziana znajomość́ urządzeń́ piekarniczych oraz procesów z nimi związanych.
  • Umiejętność́ diagnozowania i usuwania usterek w maszynach.
  • Ogólna wiedza o budowie maszyn (niekoniecznie piekarniczych).
  • Zdolność́ efektywnej komunikacji.
  • Gotowość́ do elastycznego reagowania na zmienne warunki pracy.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
Oferujemy:
· Wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności – 5 tys. netto miesięcznie.
o Indywidualne podejście do ustalania wynagrodzenia z uwzględnieniem Twoich kwalifikacji i zaangażowania.
· Miejsce pracy to lokalizacja stacjonarna, położona w okolicach Trójmiasta.
Jeśli posiadasz wymagane kwalifikacje i chcesz dołączyć́ do dynamicznego zespołu Klienta, prześlij swoje CV na mojego maila [ukryte] .
Czekamy z niecierpliwością̨ na Twoją aplikację!

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) zwanego dalej RODO informuję, iż chcąc przesłać do naszej firmy dokumenty rekrutacyjne poprzez złożenie CV nasza firma będzie przetwarzała Pani/Pana dane osobowe. Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu oraz dokumentach rekrutacyjnych jest: 1) SMART PEOPLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ