Ogłoszenie nieaktualne

Technolog Meblowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy kandydata na stanowisko Technologa Meblowego, który z zaangażowaniem zajmie się nadzorem produkcji mebli jachtowych oraz wesprze firmę w doskonaleniu procesów produkcyjnych przy współpracy z naszym działem projektowym.
Jeśli jesteś profesjonalistą z branży meblarskiej i chcesz być częścią zespołu tworzącego ekskluzywne wyroby, to zapraszamy do aplikowania.

Twoje obowiązki
  • Kontrolowanie procesów technologicznych przy produkcji mebli jachtowych
  • Wykonywanie prób technologicznych i wdrażanie nowych materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli
  • Inspekcja i ocena wyrobów meblowych
  • Wdrażanie nowych rozwiązań oraz doskonalenie istniejących technologicznych procesów produkcyjnych
  • Współpraca z produkcją i działem projektowym

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w produkcji mebli (proces technologiczny)
  • Znajomość materiałów wykorzystywanych przy produkcji mebli jachtowych
  • Umiejętność czytania  rysunku technicznego
  • Znajomość okuć meblowych
  • obsługa komputera i pakietu  MS Office
Mile widziane
  • Obsługa maszyn stolarskich
  • Zdolności manualne

To oferujemy
  • Będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B.
  • Oferujemy kartę Multisport za jedyne 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symbolicznego 1 zł.
  • Twoje rekomendacje mają wartość – możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Dodatkowe Ubezpieczenie: Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Wsparcie Paliwowe: Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie.
  • Pracując z ciekawymi projektami i luksusowym produktem, masz ogromną przestrzeń na poszerzanie swoich kompetencji.
  • W naszej kulturze zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.
CV prosimy przesyłać przy użyciu przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.

Informacje o firmie

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i budowie w pełni dostosowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowodnych i superyachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Te unikalne wielokadłubowce są tworzone dla klientów ceniących niezrównany komfort i morską stateczność. Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego przedsiębiorcę Francisa Lappa, działa na terenie Gdańska od 2002 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 2000 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych i biurowych, w tym projektantów, inżynierów, techników i serwisantów, i nadal zwiększa swoją załogę ze względu na ciągły wzrost sprzedaży i nowe projekty. Sunreef Yachts to niekwestionowany lider w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujący polski przemysł jachtowy na licznych międzynarodowych targach nautycznych, takich jak Monaco, Cannes, Miami, Dubaj i Fort Lauderdale.

Aktualizacja: 24.10.2023