Ogłoszenie nieaktualne

Zastępca Szefa Kuchni

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Sala bankietowa w okolicy Gdańska i Gdyni zatrudni osobę
na stanowisko Zastępcy Szefa kuchni lub Szefa kuchni sali bankietowej.

Wymagania:
wykształcenie w zawodzie,
* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
* doświadczenie w przygotowywaniu i serwisie imprez okolicznościowych,
* umiejętności kulinarne - specjalizacja kuchnia polska,
* znajomość trendów i technik kulinarnych,
* bardzo dobra organizacja pracy,
* praktyczna znajomość norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz HCCP,
* wiedza z zakresu gospodarki magazynowej,
* wysoka kultura osobista oraz otwartość, kreatywność i operatywność,
* umiejętność efektywnego zarządzania, szkolenia i motywowania Zespołu,
* referencje,
* aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

Obowiązki:
* obsługa kulinarna kameralnych uroczystości od 30 do 100 osób (bez obsługi gości indywidualnych a la carte),
* zarządzanie, szkolenie, motywowanie i kontrola Zespołu kuchni,
* zarządzanie produkcją,
* przygotowywanie potraw i dbałość o food cost, zgodnie ze standardami firmy,
* dbanie o estetykę przygotowywanych i serwowanych potraw,
* dbałość o przestrzeganie zasad sanitarnych i BHP,
* prowadzenie dokumentacji HCCP,
* kontrola stanów magazynowych,
* dbałość o wyposażenie, sprzęt i czystość,
* współpraca z działami: sprzedaży (wprowadzanie nowości kulinarnych, przygotowywanie degustacji), Managerem sali bankietowej oraz działem zaopatrzenia,

Oferujemy:
zatrudnienie w stabilnej firmie,
* pracę przy kameralnych uroczystościach od 30 do 100 osób, zaplanowanych z wyprzedzeniem, bez obsługi a la carte,
* planowanie czasu pracy z wyprzedzeniem,
* praca w godzinach samodzielnie ustalanych przez Szefa kuchni, brak wykonywania pracy w godzinach nocnych,
* samodzielność w podejmowaniu decyzji,
* przyjazną atmosferę,
* atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa oraz dodatkowo system bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami,
* umowę o pracę lub kontrakt B2B,
* płatny urlop przy kontrakcie B2B,
* pakiet benefitów: opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie szkoleń i kursów,
* bezpłatne posiłki pracownicze,

Informacje o firmie
Nasza firma zajmuje się obsługą kameralnych uroczystości z dbałością o wysoką jakość usług. Cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych gości. Jeśli Twoim celem jest praca w kameralnym obiekcie, miejscu w którym troszczymy się zarówno o Gości jak i o Pracowników, zachęcamy do aplikowania na stanowisko Zastępcy Szefa Kuchni.

CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy wysyłać
na adres e-mail: [ukryte]

Aktualizacja: 01.01.2024