Administrator międzynarodowej szkoły programowania dla dzieci

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

«Algorithmics» to międzynarodowa szkoła programowania dla dzieci w wieku od 5 do 17 lat. Szkola liczy obecnie 50 000 uczniów. Pomagamy dzieciom zrobić pierwszy krok w świat informatyki, ucząc w zabawny sposób i indywidualizując podejście do każdego dziecka przy użyciu unikalnej metodologii i specjalnie zaprojektowanej platformy internetowej. Szkoły «Algorytmiki» są otwarte w ponad 200 miastach i 37 krajach, od Australii do Europy.
Wszyscy pracownicy Algoritmiki są inni, ale łączy nas chęć uszczęśliwiania uczniów i ich rodziców. Szukamy ludzi, którzy podzielą to pragnienie i razem z nami uczynią nasz produkt jeszcze lepszym.

Kogo szukamy:

1. Managera posiadającego doświadczenie w zakresie doradztwa, administracji, sprzedaży, prezentacji produktów edukacyjnych.
2. LUB początkującego specjalisty, który chce się rozwijać w zakresie informatyki i dokształcania z dużą motywacją do samokształcenia.

Szukamy osoby, która umie i uwielbia komunikować się z ludźmi, osoby o wysokim poziomie samoorganizacji. Nie oczekujemy abyś był programistą, ale musisz rozumieć technologię (umiejętność korzystania z technologii cyfrowych)

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie sali do zajęć (przygotowanie sprzętu, spotkania z rodzicami itp.)
  • Bycie obecnym na zajęciach (wsparcie nauczyciela, robienie zdjęć i nagrywanie krótkich filmików)
  • Komunikacja z rodzicami (przypomnienie o zajęciach, zbiór informacji zwrotnej, prowadzenie korespondencji w formie ustnej, mailowej itp.)
  • Wystawienie faktur i kontrola płatności w CRM
  • Prowadzenie ewidencji (płatności, obecność dzieci na zajęciach, ilość dzieci, które zrezygnowały itp.)
  • Zawsze być gotowym pomóc naszym klientom
Biegła znajomość języka angielskiego.

Warunki zatrudnienia:
- Wynagrodzenie: część stała + premia
- Okres próbny: 2 miesiące
- Dni robocze: środa-niedziela (elastyczny grafik pracy, możliwość zatrudnienia na cześć etatu)

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65019212
  • Data wyróżnienia: 23.09.2022
  • Data wprowadzenia: 23.09.2022
  • Aktualizacja: 23.09.2022