Ogłoszenie nieaktualne

Administrator obiektu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Edukacja / Nauka,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

        W związku z rozwojem bazy dydaktycznej
poszukujemy do stałej i długoterminowej współpracy:

                            Administratora obiektu
Twój zakres obowiązków
· dbanie o dobry stan techniczny budynków,
· realizację przeglądów technicznych,
· konserwacja i drobne naprawy,
· prace gospodarczo – administracyjne,
· nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne),
· nadzór pracy podwykonawców na terenie obiektu oraz kontrola jakości świadczonych usług,
· podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie,
Nasze wymagania
· wykształcenie min. średnie,
· wymagana odpowiedzialność, samodzielność i rzetelność,
· doświadczenie zawodowe,
· praktyczna znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),
· prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę i interesujący zakres zadań,
  • stabilne warunki zatrudnienia – zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z  grupowego ubezpieczenia na życie.
Miejsce wykonywania pracy: Siedziba WSAiB Gdynia ul. Kielecka oraz Campus przy ul. Łużyckiej.
Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8.00-16.00 pod nr tel. [ukryte] lub wysłanie swojego CV na adres [ukryte]