Agent pozyskiwanie gruntów pod instalacje OZE

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna,
Praca w terenie

Dla naszego Klienta, firmy z branży OZE poszukujemy:

Agenta pozyskiwania gruntów pod instalacje OZE

Opis Stanowiska:

Poszukujemy ambitnego i dynamicznego agenta do pozyskiwania gruntów do dzierżawy pod instalacje OZE. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za identyfikację, kontaktowanie się i negocjacje z właścicielami gruntów w celu uzyskania zgody na dzierżawę dla projektów OZE

Obowiązki:
  1. Poszukiwanie potencjalnych terenów pod instalacje fotowoltaiczne.
  2. Nawiązywanie kontaktów z właścicielami gruntów i negocjowanie warunków dzierżawy.
  3. Prowadzenie wstępnej analizy terenów pod kątem ich przydatności do instalacji PV.
Wymagania:
  1. Nastawienie na cel.
  2. Umiejętność negocjacji i komunikacji.
  3. Samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole.
Doświadczenie w branży OZE lub energetyce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  1. Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie premiowym
  2. Niezależność – pracujesz wg swojego grafiku
  3. Pakiet szkoleń
  4. Pracę w dynamicznym środowisku z pasjonatami energii odnawialnej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

Aktualizacja: 20.03.2024