Analityk Danych

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Aktualizacja: 2 miesiące temu

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszym portalem turystycznym w Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Zakres obowiązków:
  • badanie zależności i wpływu poszczególnych zjawisk zewnętrznych i wewnętrznych na realizacje celów firmy;
  • opracowywanie i wdrażanie algorytmów predykcyjnych i optymalizujących;
  • kontrola poszczególnych elementów procesu sprzedażowego;
  • mierzenie efektywności działań marketingowych;
  • dekompozycja sprzedaży i innych elementów procesu na czynniki przyczynowe;
  • dostarczanie danych pochodzących z różnych systemów bazodanowych na potrzeby różnych obszarów firmy;
  • tworzenie zapytań/skryptów wykorzystywanych w działaniu poszczególnych systemów;
  • tworzenie raportów/dashboardów na potrzeby różnych obszarów firmy.
Nasze wymagania:
  • umiejętność logicznego, krytycznego, samodzielnego, kreatywnego i analitycznego myślenia;
  • dobra znajomość MySQL lub PostgreSQL poparta praktyką;
  • znajomość języków R lub Python;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych i znajomość powiązanych technologii;
  • gotowość do pracy w różnych obszarach biznesowych i podejmowania różnorodnych, nowych wyzwań.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15);
  • udział w branżowych wydarzeniach i konferencjach takich jak ITB Berlin czy WTM London;
  • dajemy dużą możliwość rozwoju nie tylko przez wyjazdy na konferencje, ale też możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów;
  • realny wpływ na podejmowane decyzje biznesowe, możliwość podejmowania inicjatyw i wdrażania swoich pomysłów w życie.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64892682
  • Data wprowadzenia: 27.06.2022