Animator/Obsługa techniczna imprez

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sztuka / Rozrywka / Kultura,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Agencja Eventowa IKA działająca w branży od 18 lat poszukuje kreatywnych i młodych osób, chcących pracować na stanowisku animatora lub obsługi technicznej eventów.

Jeżeli:
- jesteś otwarty i lubisz kontakt z ludźmi.
- szukasz ciekawej, pełnej wyzwań pracy,
- chcesz zdobyć doświadczenie w animacji oraz organizacji i obsłudze imprez,
- masz ukończone 18 lat

NIE ZWLEKAJ, DOŁĄCZ DO NAS!

Twoje korzyści:
- profesjonalne szkolenia z zakresu m. in.: animacji, pracy z grupą, obsługi klienta,
- możliwość zarabiania pieniędzy w kreatywny sposób,
- praca w zintegrowanym zespole, wśród otwartych i kreatywnych ludzi,
- wymiar pracy dopasowany do Twojego trybu życia, potrzeb i pasji,
- praca w trakcie weekendów oraz czasie wolnym od zajęć na uczelni/ stałej pracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- rozwój własnych cech interpersonalnych,
- możliwość dłuższej współpracy.

Twoje zadania:
- animacja dzieci i dorosłych,
- obsługa eventów (imprez integracyjnych i masowych, spotkań biznesowych, szkoleń).

Wyślij CV ze zdjęciem na adres:  p...@ikaev... Wyświetl e-mail

Zastrzegamy sobie, możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
www.ikaevents.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62783515
  • Data wyróżnienia: 19 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 sierpnia 2019
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 429
  • Wyświetleń na liście: 6 837