Aplikant adwokacki

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Kancelaria Adwokacka Michał Szarmach z siedzibą w Gdyni nawiąże współpracę z aplikantką/aplikantem adwokackim

Miejsce pracy: centrum Gdyni

Zakres obowiązków: przygotowywanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych, udział w rozprawach sądowych, kontakt z klientami, sądami i urzędami, prowadzenie korespondencji.

Wymagania: dobra znajomość języka angielskiego i zagadnień głównie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i karnego, samodzielność, dokładność, rzetelność, terminowość, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie CV na adres [ukryte] do dnia 31 lipca 2021. Proszę o dopisanie klauzuli obejmującej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów jest Kancelaria Adwokacka Michał Szarmach z siedzibą w Gdyni przy ul. Żołnierzy I Armii WP 13/128, 81-383 Gdynia. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Każdy z kandydatów prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i otrzymywania ich kopii, do sprostowania danych osobowych, do usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Podanie przez kandydata dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie informujemy, iż po zakończeniu procesu rekrutacji, dane osobowe kandydatów zostaną usunięte.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64390121
  • Data wyróżnienia: 22 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 22 lipca 2021
  • Aktualizacja: 22 lipca 2021
  • Wyświetleń: 295
  • Wyświetleń na liście: 4 031