Asystent Architekta

Deweloper: Proneko
Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Jasień
prof. Jerzego Stankiewicza 7
Asystent Architekta Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Twój zakres obowiązków
  • czynne uczestnictwo na wszystkich etapach projektowania – analiza formalno-prawna terenu inwestycji, analiza chłonności, koncepcja programowo-przestrzenna, projekt budowlany, projekt techniczny, wykonawczy oraz dokumentacja powykonawcza;
  • opracowywanie dokumentacji projektowej w części opisowej oraz rysunkowej
  • weryfikacja i analiza zgodności dokumentacji projektowej – budowlanej, technicznej, wykonawczej oraz powykonawczej;
  • kontakt i współpraca z biurami projektowymi, wykonawcami, instytucjami urzędowymi oraz dostawcami;
  • opracowywanie wniosków i formularzy składanych do właściwych instytucji;
  • kontrola nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentacji;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy - Działem Sprzedaży, Działem Marketingu i Rozwoju.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Architektura – I stopień (studia inżynierskie), lub student ostatniego roku studiów
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem;
  • umiejętność pracy z dokumentacją projektową;
  • znajomość procesów administracyjno-technicznych dla projektów budowlanych;
  • znajomość obsługi MS Office (Excel, Word), AutoCAD LT (lub podobne);
  • znajomość Blendera i/lub SketchUpa będzie dodatkowym atutem;
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość, sumienność;
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej;
  • umiejętność pracy w zespole.
To oferujemy
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • realizacja kontraktów mieszkaniowych wielorodzinnych w Trójmieście;
  • pracę po stronie Inwestora;
  • konkurencyjne warunki finansowe;
  • możliwość odbycia praktyk do egzaminu na uprawnienia budowlane;
  • niezbędne narzędzia pracy.

W celu rekrutacji prosimy o przesłanie CV oraz Portfolio ze zrealizowanymi projektami w formacie PDF.

Informacje o firmie
Proneko to połączenie świeżego podejścia do budownictwa mieszkaniowego z wiedzą ekspercką. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, tworzymy inwestycje na najwyższym poziomie. Jako deweloperzy codziennie zmieniamy Gdańsk.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

Aktualizacja: 06.06.2024