Inżynier budowy

Deweloper: Proneko
Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Jasień
prof. Jerzego Stankiewicza 7
Inżynier budowy Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twoje obowiązki:
  • przygotowywanie zakresów do wyceny ofert;
  • weryfikacja zgodności realizacji budowy zgodnie z dokumentacją projektową;
  • koordynacja i nadzór nad dokumentacją budowy w tym dokumentacji powykonawczej;
  • nadzór i kontrola nad prowadzonymi pracami na budowie w tym weryfikacja obmiarów, odbiory częściowe;
  • przygotowanie obmiarów powykonawczych w celach rozliczeniowych;
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;
  • weryfikacja stanów materiałowych;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy – Działem Sprzedaży, Działem Marketingu i Rozwoju.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo/ powiązane lub student ostatniego roku;
  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo lub powiązane, lub student ostatniego roku.;
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie atutem;
  • znajomość obsługi MS Office (Excel, Word), AutoCad (lub podobne);
  • dokładność, odpowiedzialność, terminowość, sumienność;
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej;
To oferujemy:
  • realizacja kontraktów mieszkaniowych wielorodzinnych w Trójmieście;
  • pracę po stronie Inwestora;
  • konkurencyjne warunki finansowe;
  • możliwość odbycia praktyk do egzaminu na uprawnienia budowlane;
  • niezbędne narzędzia pracy. umiejętność pracy w zespole.
  • elastyczną formę zatrudnienia.
Miejsce pracy: Gdańsk
Informacje o firmie
Proneko to połączenie świeżego podejścia do budownictwa mieszkaniowego z wiedzą ekspercką. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, tworzymy inwestycje na najwyższym poziomie. Jako deweloperzy codziennie zmieniamy Gdańsk.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.

Aktualizacja: 06.06.2024