Asystent / Asystentka Biura Budowy

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • obsługa komputera w zakresie pakietu Office;
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.

ZADANIA:

  • prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych biura budowy;
  • koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • obsługa klientów i gości podczas ich wizyty w siedzibie Firmy;
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji;
  • prowadzenie dokumentacji biura, w tym archiwizacja dokumentów.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę do końca 2024;
  • niezbędne narzędzia do pracy;
  • pracę w zespole specjalistów z branży;
  • pakiet benefitów.

Aktualizacja: 16.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl