Asystent działu handlowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: AH/2024/03

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • umawianie spotkań w siedzibie OMNIOXY lub u Klienta
  • tworzenie baz danych (poszukiwanie nowych grup docelowych)
  • drobne prace administracyjne i inne zadania zlecone ad hoc
  • bieżące raportowanie postępów pracy z wykorzystaniem systemu CRM
WYMAGANIA:
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne (wiele rozmów telefonicznych)
  • umięjętność obsługi komputera i pakietu Microsoft Office
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność za powierzone zadania i umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii miesięcznej uzależnionej od osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia (telefon, komputer)
  • dodatkowe benefity, m.in. karta Multisport
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • pełne wdrożenie i wsparcie merytoryczne

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny?
  1. Prześlij swoje CV na adres: [ukryte] w tytule wiadomości wpisując kod referencyjny AH/2024/03
  2. Po wysłaniu aplikacji, otrzymasz link do krótkiej ankiety.
  3. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami.
  4. Pierwsze spotkanie będzie miało formę rozmowy on-line (GoogleMeet). Już na tym etapie poznasz wszystkie warunki zatrudnienia.
  5. Drugim etapem będzie spotkanie w siedzibie Spółki.

Zatrudnienie możliwe od zaraz ;)

Informacje o firmie
OMNIOXY S.A. to producent łagodnych komór hiperbarycznych, lider rynku w Polsce, który w ciągu ostatnich lat odnotowuje kolejne sukcesy, a przede wszystkim propaguje zalety łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej w Polsce i Europie.

Sprawdź nas na:

Pamiętaj o klauzuli dotyczącej przetwarzania Twoich danych osobowych. Bez niej nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Aktualizacja: 17.03.2024