Asystent Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy Asystenta Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego do pracy w renomowanym przedszkolu artystycznym w Gdańsku. Jako Asystent wspólnie z nauczycielem wychowania przedszkolnego będziesz odpowiedzialny za współtworzenie inspirujących zajęć oraz wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Twoja rola będzie istotna w budowaniu przyjaznej i twórczej atmosfery w naszej placówce.
Obowiązki:
• Wspieranie nauczyciela w prowadzeniu zajęć zgodnych z programem nauczania i potrzebami rozwojowymi dzieci.
• Pomaganie w tworzeniu atmosfery zaufania i wsparcia, sprzyjającej rozwojowi każdego dziecka.
• Aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola, w tym w organizacji wydarzeń i imprez edukacyjnych.
• Realizacja założeń statutu przedszkola. Wymagania:
• Wyższe wykształcenie
• Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
• Kreatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
• Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z dziećmi i dorosłymi
• Pasja do pracy z najmłodszymi i chęć ciągłego rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce edukacyjnej. Możliwość realizacji własnych pomysłów i kreatywności w pracy z dziećmi. Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Przyjazną atmosferę pracy. Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i współtworzyć niezapomniane chwile w życiu naszych przedszkolaków, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.