Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - Przedszkole Artistic

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w renomowanym przedszkolu artystycznym w Gdańsku. Jako Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego będziesz odpowiedzialny za tworzenie inspirujących zajęć oraz wspieranie rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Będziesz pełnił/a istotną rolę w budowaniu przyjaznej i twórczej atmosfery w naszej placówce.
Obowiązki:
  • Prowadzenie zajęć zgodnych z programem nauczania i potrzebami rozwojowymi dzieci.
  • Tworzenie atmosfery zaufania i wsparcia, sprzyjającej rozwojowi każdego dziecka.
  • Współpraca z rodzicami w celu monitorowania postępów i dostosowywania programu nauczania.
  • Aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola, w tym w organizacji wydarzeń i imprez edukacyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji nauczania zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Realizacja założeń statutu przedszkola.
    Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie pedagogiczne (edukacja wczesnoszkolna).
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.
  • Kreatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z dziećmi i dorosłymi.
  • Pasja do pracy z najmłodszymi i chęć ciągłego rozwoju zawodowego.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w renomowanej placówce edukacyjnej. Możliwość realizacji własnych pomysłów i kreatywności w pracy z dziećmi. Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu i możliwość ciągłego rozwoju zawodowego. Przyjazną atmosferę pracy.
Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i współtworzyć niezapomniane chwile w życiu naszych przedszkolaków, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.

Aktualizacja: 18.04.2024