Ogłoszenie nieaktualne

Asystent Obsługi Klienta

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Sklep z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi MOTORISMO zatrudni na staż osobę na stanowisko Asystenta Obsługi Klienta.
Warunkiem odbycia stażu jest rejestracja w Urzędzie Pracy w Gdańsku.
Po zakończonym 6-mieięcznym stażu oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę.

Obowiązki:
-  Obsługa klienta
-  Obsługa sklepu internetowego
-  Obsługa reklamacji i zwrotów
-  Wprowadzanie faktur zakupu

Wymagania:
- Sprawna obsługa komputera
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Chęć uczenia się
- Umiejętność organizacji pracy własnej
- Zaangażowanie, uczciwość, pracowitość
- Mile widziane zainteresowanie motocyklami
- Warunkiem odbycia stażu jest rejestracja w Urzędzie Pracy w Gdańsku

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę po odbytym stażu w pełnym wymiarze czasu pracy
- Stabilne zatrudnienie
- Dofinansowanie do kursów m.in. językowych, komputerowych
- Kartę Multi Sport
- Przyjazną atmosferę pracy

Administratorem Twoich danych osobowych jest 1st M.Wiśniewska Sp. z o.o. Twoje dane przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w tym do oceny Twoich kwalifikacji, zdolności i umiejętności potrzebnych do pracy na tym stanowisku. Jeśli aplikujesz na stanowisko doradcy klienta, kasjera, projektanta lub logistyka, to w powyższym celu dokonujemy profilowania Twoich danych osobowych. Profilowanie będziemy przeprowadzać na podstawie Twoich odpowiedzi na pytania w badaniu rekrutacyjnym. Twoje odpowiedzi będzie analizował nasz rekruter. Przysługuje Ci między innymi prawo dostępu do danych, prawo usunięcia danych oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w tutaj. Prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Możesz wycofać zgodę przesyłając wiadomość na adres: info@1-st.com.pl. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.