Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej

Jestem
Osobą prywatną
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
1000 - 2100
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pomoc domowa,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Poszukuję osobistego asystenta osoby niepełnosprawnej. Urodziłem się z porażeniem mózgowym i od 30 lat poruszam się na wózku. Po szczepieniach przeciw covid'owi mój stan niestety się pogorszył, a spastyczność mięśniowa się zwiększyła. Jestem w trakcie rehabilitacji i bardzo chciałbym wrócić do formy, w której byłem wcześniej. Ten proces na pewno długo potrwa i nie będzie dla mnie łatwy. Obecnie testuję kombinezon elektrostymulacyjny i korzystam z każdej dostępnej dla mnie pomocy rehabilitacyjnej.
Po współpracy z wieloma asystentami i opiekunami nadal szukam właściwej osoby, która pomoże mi w codziennym życiu, najchętniej kogoś z doświadczeniem i przygotowaniem. Jestem w stanie Cię nauczyć i przeszkolić najlepiej jak potrafię.
Moje zainteresowania to motoryzacja, kino, muzyka, tworzenie filmów, gry video i planszowe, social media, książki (czytanie i pisanie), kulinaria i odkrywanie nowych smaków.

WYMAGANIA:
- komunikatywność, empatia, umiejętność słuchania
- wysoki poziom cierpliwości
- bardzo chętnie: przygotowanie medyczne, fizjoterapeutyczne, psychologiczne, po pedagogice specjalnej, z doświadczeniem w pracy asystenta osobistego lub terapeuty zajęciowego
- stan zdrowia i możliwości psychofizyczne umożliwiające wykonywanie prac wspierających codzienne funkcjonowanie
- możliwość pracy w dzielnicy Suchanino, i na terenie Trójmiasta
- dobra organizacja czasu
- zaświadczenie o niekaralności

ZAKRES ZADAŃ:
- pomoc w transporcie na wózku inwalidzkim
- pomoc w codziennej higienie osobistej
- pomoc w załatwianiu spraw urzędowych, zdrowotnych i różnych codziennych czynnościach
- towarzyszenie w aktywnościach socjalno-kulturalnych (typu kino, koncerty, wystawy, spacery)
- wsparcie w organizacji czasu wolnego
- dokumentacja rozliczeniowa do 2ego dnia każdego miesiąca w siedzibie PSONI na Przymorzu

OFERUJĘ:
- zatrudnienie w największej w Polsce organizacji pozarządowej - PSONI na umowę zlecenie na okres 1 roku
- wynagrodzenie 50zł/godzina brutto i 30 lub więcej godzin miesięcznie
- elastyczny, indywidualnie dopasowany grafik
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, w tym także szkoleń
- satysfakcja z wykonywanej pracy, która ma realny wpływ na jakość mojego życia
- możliwość poznania nowych ludzi, jak i środowiska osób z niepełnosprawnością

W razie zainteresowania, proszę o kontakt telefoniczny:
[ukryte] Dawid