Asystent projektanta branży drogowej

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Infrastruktura
Poziom stanowiska
Praktykant / stażysta,
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Biuro projektów drogowych POLDUKT PROJEKT poszukuje asystenta projektanta drogowego do współpracy w doświadczonym zespole projektowym. Poszukujemy osoby chętnej do nauki, pracowitej i sumiennej.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne Inżynieria Drogowa lub Transport (również studenci ostatnich lat studiów).
  • Znajomość oprogramowania AutoCad,
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole i wypełnianie powierzonych zadań.
Obowiązki:
  • Uczestnictwo przy sporządzaniu dokumentacji projektowej dróg.
  • Praca w zespole złożonym z projektantów wielu branż i architektów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • pracę w firmie mającej ugruntowaną pozycję na rynku projektów drogowych.
  • udział w tworzeniu projektów różnej wielkości i w wielu dziedzinach drogownictwa.
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • praca w doświadczonym zespole projektowym nie będącym korporacją!
W tytule maila proszę wpisać słowo „PRACA”.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63625054
  • Data wyróżnienia: 11 sierpnia 2020
  • Data wprowadzenia: 4 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 4 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 383
  • Wyświetleń na liście: 8 358