Asystent projektanta branży konstrukcyjnej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie projektów branży konstrukcyjnej, modelowanie BIM
  • Sporządzanie dokumentacji technicznych,
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Prowadzenie uzgodnień projektowych z klientami.
  • Udział w naradach i spotkaniach z kontrahentami
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy w młodym zespole oraz częściowej prac zdalnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji nad ciekawymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, co najmniej inżynierskie, na kierunku budownictwo ogólne/inżynierskie, lub ostatni rok studiów na uczelni technicznej
  • Znajomość i obsługa oprogramowania inżynierskiego: AutoCAD, oprogramowanie branżowe do analiz statyczno-wytrzymałościowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów konstrukcyjnych
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość oprogramowania branżowego Tekla Structures, Advance Steel, Axis VM, Robot lub podobne
  • Doświadczenie w projektowaniu w środowisku BIM
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych oraz żelbetowych
Informacje o firmie
Nowoczesne, rozwijające się biuro projektowe Novator zaprasza do współpracy asystentów branż konstrukcyjnej. Nasze biuro zlokalizowane jest w Gdańsku Wrzeszczu, w bliskiej odległości do komunikacji publicznej i usług.
Poszukujemy absolwentów oraz studentów uczelni technicznych, którzy ukończyli lub nadal kontynuują studia na kierunku inżynierii lądowej.
Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia w projektowaniu BiM oraz pracę przy projektach w branży przemysłowej oraz mieszkaniowej, lokalizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą. Zainteresowanych zachęcam do przesyłania CV na adres [ukryte] .

Aktualizacja: 28.03.2024