Asystent Projektanta Drogowego

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Aktualnie poszukujemy Asystenta Projektanta Drogowego, który dołączy do naszego zespołu w biurze w Gdańsku.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne w zakresie Budownictwa,
  • Obsługa programów AutoCAD i/lub Microstation,
  • Umiejętności analityczne i pomysłowość,
  • Terminowość, dokładność i zaangażowanie,
  • Dążenie do rozwoju osobistego,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Angielski na poziomie minimum komunikatywnym,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów Civil3D i/lub InRoads/Openroads.
Obowiązki:
  • Wykonywanie zadań pod nadzorem Projektanta,
  • Czynne uczestnictwo w realizacji projektów,
  • Współpraca z członkami zespołu projektowego.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • Projekty realizowane w oparciu o najnowsze technologie,
  • Dostęp do atrakcyjnych szkoleń zawodowych,
  • Praca nad ciekawymi projektami z całego świata,
  • Pakiet sportowy oraz medyczny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim klikając na przycisk: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Informacje o firmie
Mott MacDonald to globalna spółka doradcza w zakresie zarządzania, inżynierii i rozwoju, zatrudniająca ponad 16 000 pracowników pracujących w 150 krajach. Szeroki wachlarz umiejętności, usług i globalny zasięg sprawia, że jesteśmy jednym z najlepszych na świecie graczy w zakresie rozwiązań doradczych dla naszych klientów. Jesteśmy oddani naszemu personelowi i wierzymy, że spełnienie pracownika jest równie ważne, jak zadowolenie klienta. W Polce Mott MacDonald obecny jest od ponad dekady. Nasz zespół składający się z wykwalifikowanych specjalistów pracujących w biurach w Warszawie i Gdańsku, uczestniczy w szerokim zakresie projektów w wielu krajach na całym Świecie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Norwida Cypriana Kamila 4
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61952022
  • Data wyróżnienia: 11 października 2018
  • Data wprowadzenia: 11 października 2018
  • Aktualizacja: 11 października 2018
  • Wyświetleń: 427
  • Wyświetleń na liście: 12 641