Asystent projektanta

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Firma PROJEKT istnieje od 1998 roku, tworzy ją grupa wyspecjalizowanych inżynierów konstruktorów z bogatym doświadczeniem projektowym.
Zajmujemy się projektowaniem konstrukcyjnym, opartym na zaawansowanych procesach obliczeniowych i nowoczesnych rozwiązaniach technicznych.

Potrzebujemy do swojego zespołu osobę na stanowisko Asystent projektanta

Opis stanowiska:
  • Przygotowanie i wykonywanie dokumentacji projektowej pod nadzorem konstruktora
  • Wykonywanie projektów technicznych wraz z obliczeniami statystycznymi i zestawieniami elementów
  • Współudział w wizytach na budowie
  • Wykonywanie projektów przy pomocy oprogramowania CAD
  • Modelowanie konstrukcji, opracowywanie rysunków, tworzenie założeń projektowych
  • Prace związane z wydawaniem dokumentacji projektowej
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o UOP
  • Możliwość praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych
  • Pracę w zgranym zespole w przyjacielskiej atmosferze
  • Zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji na rynku polskim, jak i zagranicznym oraz różnorodny charakter projektów
  • Elastyczne godziny pracy
Wymagania:
  • Mile widziani studenci na kierunku budownictwo (od 3 roku) lub osoby po studiach na kierunku budownictwo
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programu AUTOCAD, ROBOT, REVIT
Informacje o firmie
PROJEKT Grzegorz Piankowski

Jednocześnie informuję, że : Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROJEKT Grzegorz Piankowski , ul. 30 Stycznia 43, 83-110 Tczew. tel. +48-600-278-946, email: projekt@piankowski.eu zwane dalej administratorem danych; 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji 3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom; 4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia rekrutacji. 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63095711
  • Data wprowadzenia: 10 grudnia 2019
  • Wyświetleń: 351
  • Wyświetleń na liście: 3 827