Ogłoszenie nieaktualne

Asystent Projektanta

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7500
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Instalacje,
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Miejsce pracy: Szemud

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta Projektanta Instalacji Elektrycznych.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie
- przygotowywanie dokumentacji w MS Word, MS Excel
- sporządzanie rysunków i schematów w programie AutoCAD
- projektowanie oświetlenia w programie Dialux Evo

Wymagania:
- Znajomość MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym
- Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
- Chęć do nauki i rozwijania umiejętności zawodowych
- Znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem; możliwy trening dla osób bez znajomości
- Znajomość Dialux Evo będzie dodatkowym atutem; możliwy trening dla osób bez znajomości

Oferujemy:
- przyuczenie do zawodu projektanta instalacji elektrycznych
- zdobycie doświadczenia przy zagranicznych projektach
- Zatrudnienie na podstawie umowy B2B (pomożemy znaleźć biuro rachunkowe)
- Wynagrodzenie między 3500 a 5000 PLN netto, zależne od umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:  [ukryte]
W tytule Asystent.