Ogłoszenie nieaktualne

Asystent w dziale IT

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6600 - 6800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Szukamy osoby do naszego zespołu IT

Jeśli masz wiedzę z zakresu IT, również tą praktyczną oraz nie boisz się wiertarki a podłączenie kasy fiskalnej lub kamery nie jest dla Ciebie problemem, to szukamy właśnie Ciebie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wysoko pojęte zarządzanie lokalną siecią teleinformatyczną, tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej sieci teleinformatycznej jak i pomoc przy kompletowaniu sprzętu komputerowego oraz oprogramowania przeznaczonego do pracy w sieci teleinformatycznej ;
- pomoc przy otwieraniu nowych sklepów- z zakresu przygotowania sprzętu, instalacji na miejscu- możliwe 2-3 dniowe wyjazdy;
- wspieranie technicznej obsługi procesu sprzedaży w placówkach handlowych, współpraca z pracownikami sklepów ZooKarina
- informowanie pracowników o nowym oprogramowaniu oraz wspomaganie procesu jego instalacji;
- dokonywanie w ramach możliwości diagnoz oraz napraw sprzętu komputerowego i drukarek;
- kontrola legalności zainstalowanych systemów operacyjnych i innego oprogramowania;
- współpraca z działem Online w zakresie utrzymania strony internetowej sklepu internetowego na serwerze;

WYMAGANIA:
- prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,
- dyspozycyjność;
- zdolności manualne;

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
- dofinansowanie do karty MultiSport,
- elastyczne godziny pracy,
- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez firmę Family Pets sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)