Asystent Zarządu i Działu Prawnego

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 300
Wynagrodzenie brutto (do)
3 600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Prawo,
Windykacja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Wymagania:
  • wykształcenie średnie/w trakcie studiów/wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w instytucjach finansowych,
  • komunikatywność – łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu efektywnych kontaktów z klientami,
  • skrupulatność i systematyczność,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • umiejętność sprawnej obsługi pakietu MS Office.
Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację pracy sekretariatu, do pozostałych zadań będą należały:
  • współpraca z Zarządem oraz prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno-biurowej,
  • wsparcie Działu Prawnego w codziennych obowiązkach,
  • archiwizacja dokumentów prawnych,
  • przygotowywanie skanów i kserokopii dokumentów, katalogowanie ich w sieci,
  • zarządzanie dokumentacją,
  • prowadzenie korespondencji firmowej,
  • wprowadzanie i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kartę Multisport,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Informacje o firmie
*Oferta nie dotyczy sprzedaży usług windykacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych
na adres:
[ukryte]
koniecznie z dopiskiem w tytule wiadomości „Asystent Zarządu i Działu Prawnego”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Obsługi Wierzytelności INFOS Sp. z o.o.,2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych iod@infos.org.pl,3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji,5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63610620
  • Data wyróżnienia: 29 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 29 lipca 2020
  • Wyświetleń: 1 100
  • Wyświetleń na liście: 19 156