Ogłoszenie nieaktualne

Asystent(ka) biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pośrednictwo nieruchomości
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Jeżeli:
  • Masz pierwsze doświadczenia w pracy biurowej, ale nie odpowiada Ci korporacyjny system pracy albo szukasz miejsca, które stawia na wysoką jakość usług i budowanie relacji z klientem
  • lub nie masz doświadczenia w podobnej pracy, ale chcesz nauczyć się pracy administracyjnej
wyślij swoje CV już teraz i dołącz do zespołu Dom & House dając sobie szansę na pasjonującą pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej

 Nasze oczekiwania:
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Swoboda wypowiedzi w języku polskim
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Power Point, Przeglądarki internetowe)
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Język angielski komunikatywny
  • Kreatywność i wyczucie estetyki
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Znajomość programu Canva – mile widziana
Twoje obowiązki:
  • Wprowadzanie ofert nieruchomości do programu CRM
  • Tworzenie prezentacji w programie Power Point
  • Organizacja kalendarza spotkań
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Zamawianie artykułów biurowych
  • Wsparcie w zadaniach Kierownika Biura
  • Przygotowanie i wysyłka korespondencji tradycyjnej i elektronicznej
  • Praca stacjonarna przez 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura
Oferujemy Tobie:
  • pracę w znanej, cenionej agencji nieruchomości wśród ekspertów w branży
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze administracji i  rynku nieruchomości
  • komfortowe stanowisko pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • spotkania integracyjne
Informacje o firmie
Jesteśmy znaną i cenioną agencją na trójmiejskim rynku nieruchomości.
Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, gruntów oraz nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego, jaki i pierwotnego.
W 2023 roku jako jedyna agencja nieruchomości w województwie pomorskim zostaliśmy wyróżnieni Diamentami Forbesa.
Warto dołączyć do naszego zespołu, aby pracować z najlepszymi w świetnej atmosferze.

Aktualizacja: 29.02.2024