Asystentka biura/specjalista ds. logistyki

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administracja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

OBOWIĄZKI:
  • przyjmowanie gości i kontrahentów
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura (zaopatrzenie w materiały biurowe)
  • dbanie o wygląd i funkcjonalność salonu sprzedaży oraz sali konferencyjnej
  • prowadzenie i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa wysyłek
  • współpraca z działem handlowym
  • składanie zamówień do producentów
  • zarządzanie realizacją dostaw towarów od dostawców firmy
  • planowanie i organizowanie dostaw do klientów
  • obsługa reklamacji i wypożyczeń towarów
  • przygotowywanie dokumentów transportowych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • stałe godziny pracy (pn-pt 8.30-16.30)
Informacje o firmie
Firma RUBIO zajmuje się wyposażeniem wnętrz biurowych, hotelowych i restauracyjnych od 2007roku. Jeżeli lubisz wnętrza i kontakt z ludźmi ta praca jest dla Ciebie.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62373871
  • Data wyróżnienia: 26 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 18 marca 2019
  • Aktualizacja: 26 maja 2019
  • Wyświetleń: 3 614
  • Wyświetleń na liście: 43 879