Ogłoszenie nieaktualne

Asystent/ka księgowy/a

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Sonnari to firma, która rośnie w tempie ekspresowym, a wszystko z myślą o potrzebach naszych klientów. Nasza misja? Zapewnić profesjonalną księgowość, z najwyższą jakością, bezpieczeństwem i terminowością, bo chcemy, żeby nasi klienci mogli się skupić na rozwoju swojego biznesu, a my załatwimy resztę - podatki i księgowość w jednym!
Teraz szukamy kogoś, kto chce dołączyć do naszego zespołu jako Asystent/ka księgowy/a. Jeśli trafiło do Ciebie ogłoszenie i czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, aplikuj już teraz! Bo wiemy, że właśnie Ty możesz być kolejnym super specjalistą w naszym zespole!

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzić uproszczoną księgowość KPIR/Ryczałt;
  • Sporządzać deklaracje podatkowe i deklaracje DRA;
  • Kontaktować sie z naszymi klientami i sporządzać dla nich super zestawienia;
  • Kontaktować z Urzędami - nic strasznego, tylko troszkę gadania i wyjaśnień
  • Pomagać przy sporządzaniu sprawozdań finansowych - zależy nam na Twoim rozwoju!

Nasze wymagania:
  • Pierwsze doświadczenia w księgowości lub silna chęć rozwoju w tym obszarze!
  • Znajomość prawa podatkowego w szczególności w zakresie prowadzenia tzw. JDG;
  • Wykształcenie wyższe - najlepiej z zakresu finansów, ekonomii;
  • Mile widziana praktyczna znajomość programu Comarch Optima i Saldeo - ale jeśli nie masz, na pewno się nauczysz!
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność, systematyczność, terminowość - bez tego u nas ani rusz!

To oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia plus premie kwartalne;
  • Dbamy o twoje zdrowie! Masz dostęp do pakietu medycznego w prywatnej przychodni - podstawowy pakiet już za 1zł!
  • Kafeterię mybenefit.pl - punkty do wykorzystania np. na bilety do kina, zakupy lub inne atrakcje - wybierasz sam na co chcesz przeznaczyć środki!
  • Lubisz aktywność fizyczną? Z nami masz pełen wybór! Karty sportowe Multisport w różnych wersjach czekają na Ciebie!
  • Mamy dla Ciebie fajną opcję - skrócony dzień pracy w piątek albo poniedziałek!
  • Urlop stażowy - za każdy rok w naszej firmie dostajesz dodatkowy dzień urlopu do wykorzystania w danym roku;
  • U nas to nie tylko praca, ale i świętowanie życiowych momentów! Dostajesz prezenty/karty podarunkowe z okazji urodzin, ślubu albo nawet narodzin malucha;
  • Lubisz się rozwijać? Mamy dla Ciebie dostęp do platform szkoleniowych i informacyjnych takich jak LTCA, Lex czy Gofin.
  • Możesz też przystąpić do ubezpieczenia grupowego;
  • Pracujemy w nowoczesnym i dobrze zlokalizowanym biurze - ul. Gnilna 2, Gdańsk Centrum :)
  • Sprawny proces rekrutacji - spotkamy się 2 razy, najpierw online, potem facetoface/online z przyszłym przełożonym. Na koniec otrzymasz feedback po procesie rekrutacji - nie martw się, nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi
  • I na sam koniec najlepsza część - nasz zespół! Tutaj panuje fajna i luźna atmosfera, pełna współpracy i wzajemnej pomocy, ale też umiemy dobrze się bawić i zintegrować!
Poniżej kilka słów o procesie rekrutacji:
1. Zacznijmy od tego, że Twoje CV ląduje u nas w skrzynce - bingo, jesteśmy!
2. Dział HR analizuje Twoją kandydaturę, jeśli jesteśmy zainteresowani, może się zdarzyć, że dostaniesz krótki telefon, żeby umówić 1 etap rekrutacji w formie online;
3. Po przejściu pierwszego etapu, przygotuj się na spotkanie indywidualne z przyszłym przełożonym;
4. A na koniec dostaniesz od nas informację zwrotną. Bez względu na to, czy to jest pozytywna czy negatywna, obiecujemy, że będziesz wiedzieć, co dalej! Może to być mail albo krótki telefon

Nie trać czasu, bo każda aplikacja trafia do naszego działu Personalnego, gdzie ją dokładnie przeanalizujemy. A potem, kto wie, może to właśnie Ty będziesz naszym nowym specjalistą?

Aktualizacja: 20.05.2024