Ogłoszenie nieaktualne

Asystent/ka praca zdalna

Firma
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Royal Apartments to firma działająca w branży nieruchomości i finansów. W związku z rozwojem spółki poszukujemy do zespołu osoby, która wesprze nas w działaniach w zakresie administracji.
Zakres obowiązków:
  • Zarządzaniem obiegiem dokumentów i dbanie o przepływ informacji
  • Tworzenie raportów i zestawień
  • Przygotowanie dokumentacji
  • Archiwizacja dokumentów
  • Obsługa i nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodząca oraz jej ewidencja
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Inne zadania biurowe związane ze wsparciem pracy innych działów
Wymagania:
  • Szukamy inteligentnej, łatwo uczącej się osoby, która lubi prace administracyjne
  • Doświadczenie w pracy biurowej w zakresie administracji
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Doświadczenie w pracy w zakresie nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność estetycznego pisania wiadomości e-mail
  • Doświadczenie w planowaniu i wdrażaniu procesów w organizacji będzie dodatkowym atutem
Praca zdalna, dlatego od kandydata wymaga się zapewnienia sobie komputera, telefonu oraz stanowiska pracy.
Rozliczenie w systemie godzinowym - wymiar pracy zależny jest od przepracowanych godzin.
Prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o dyspozycyjności.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.