Asystent(ka) produkcji

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Rudniki
Tarcice 6
Asystent(ka) produkcji Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Asystent

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.
Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.
Obecnie w naszym zgranym zespole potrzebna jest kolejna zmotywowana osoba na stanowisko: Asystent(ka) produkcji

Zakres obowiązków:
  • Pomoc przy tworzeniu planów produkcyjnych
  • Pomoc przy kontroli i analizie terminowego przebiegu produkcji
  • Obsługa administracyjna
  • Pomoc w organizacji spotkań
  • Zaopatrzenie w art. biurowe, środki ochrony osobistej oraz materiały produkcyjne

Nasze oczekiwania:
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Brak barier komunikacyjnych
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju na wskazanym stanowisku

Mile widziane:
  • Umiejętność projektowania w systemie CAD

To Oferujemy:
  • Będziesz miał możliwość wyboru między umową o pracę a B2B.
  • Oferujemy kartę Multisport za jedyne 30 zł, wspierając Twoją aktywność fizyczną.
  • Dołączysz do prywatnej opieki zdrowotnej LUXMED za symbolicznego 1 zł.
  • Możesz otrzymać nagrodę w wysokości 500 lub 1000 PLN za polecenie kompetentnych osób do pracy.
  • Ty i Twoi bliscy możecie skorzystać z dodatkowego ubezpieczenia na życie.
  • Jeśli dojeżdżasz własnym autem na odległość minimum 50 km w jedną stronę, oferujemy dodatek paliwowy do 250 zł miesięcznie.
  • Zwracamy się do siebie po imieniu i stawiamy na otwartą komunikację.
  • Jeśli nie jesteś z Gdańska, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Przy współpracy oferujemy dodatek relokacyjny w wysokości 3000 zł netto.
CV prosimy przesyłać przy użyciu przycisku Aplikuj.

Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.

Aktualizacja: 29.05.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S.A

587697... Wyświetl numer
r...@sunre... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Tarcice 6
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer