Asystentka Sekretariatu -biuro Gdańsk Rębiechowo

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
29 - 31
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Firma PTAK AUTO poszukuje sympatycznej dziewczyny, która lubi kontakt z ludźmi oraz posiada umiejętności komunikacyjne, zarówno telefoniczne, jak i mailowe. Miejsce pracy to Gdańsk, ul. Przyrodników 1, a godziny pracy to od 7:00 do 15:00.

Zakres obowiązków obejmuje:
Odbieranie telefonów i udzielanie informacji klientom dotyczących statusu zamówień złożonych na sklepie internetowym.
Przygotowywanie listów przewozowych dla firm DPD, DHL.
Wystawianie faktur oraz paragonów.
Przyjmowanie i wydawanie korespondencji oraz paczek.
Follow-up klientów, którzy pytali o części, ale nie złożyli zamówienia.
Ankiety zadowolenia klienta (za pomocą e-maila oraz telefonu).
Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku.
Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w dynamicznym środowisku, posiadasz umiejętności organizacyjne oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, czekamy na Twoje zgłoszenie.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Serdecznie zapraszamy do aplikowania!
PTAK AUTO SPZOO UL. PRZYRODNIKÓW 1 GDAŃSK

Aktualizacja: 30.01.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Karol

583513... Wyświetl numer
b...@ptak.... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Matarnia - Rębiechowo
Przyrodników 1
Wyświetl numer