Asystentka/Asystent biurowy

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Zarządzanie biurem,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Stanowisko: Asystentka biurowa/Asystent biurowy
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność efektywnej organizacji własnego czasu pracy
  • zaangażowanie, punktualność, samodzielność
  • mile widziana znajomość obsługi programu Subiekt GT
Obowiązki:
  • zarządzenie obiegiem dokumentów w firmie
  • przygotowywanie dokumentów na potrzeby działu księgowości
  • telefoniczna obsługa klienta
  • obsługa sklepów internetowych oraz bieżących zamówień
  • współpraca z magazynem
Oferujemy:
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • praca stacjonarna PN-PT 8:00-16:00
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w nowoczesnej firmie
  • otwartą i przyjazną atmosferę
Zainteresowana/-y?

Informacje o firmie

Toys4Boys – najlepszy sklep internetowy z prezentami i gadżetami!
Toys4Boys stworzyliśmy z myślą o osobach, które cenią sobie oryginalność i nowoczesność. Właśnie takie są gadżety, które znajdziesz w naszym sklepie.
Podobne wartości przekładamy na naszą pracę. Cenimy sobie kreatywność, otwartość i chęć działania.
Jeśli czujesz, że odnajdziesz się w naszym świecie – zapraszamy do aplikacji!

Administratorem danych osobowych jest Kompranet.pl Sp.J. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim.
Będziemy przetwarzać dane osobowe przez okres procesu rekrutacji na to stanowisko.

Prosimy o dodanie klauzuli do CV:

Aktualizacja: 01.03.2024