Asystentka/asystent

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 17 godzin temu

Zadania:
- współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
- czynny udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej /składanie/
- skanowanie /kompletowanie/ archiwizacja,
- uzyskiwanie map, wypisów, uzgodnień...
- odbieranie, segregowanie do odpowiednich osób korespondencji przychodzącej,
- prowadzenie ewidencji listów oraz przesyłek kurierskich,
- kompletowanie oraz przygotowanie dokumentacji do wysyłki,
- zamawianie materiałów biurowych
 Wymagania:
· znajomość pakietu Office (Excel, Word)
· sumienność i samodzielność,
· umiejętność organizacji pracy
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
· pracę w zespole z młodymi ludźmi w miłej i przyjaznej atmosferze.

Informacje o firmie
ARPRO PRACOWNIA PROJEKTOWA Sp. z o.o. powstała w 2008r i jest firmą zajmującą się tworzeniem wielobranżowej dokumentacji projektowej.
Jesteśmy nowoczesną firmą projektową, która tworzy dokumentację przy wykorzystaniu zaawansowanego licencjonowanego oprogramowania projektowo - obliczeniowego.
Naszą firmę tworzą młodzi ludzie z bogatym doświadczeniem zawodowym, którzy cały czas pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności w oparciu o fachową literaturę, szkolenia i zdobycze techniki. Bogate doświadczenie zdobyliśmy przy projektowaniu m.in.: obiektów użyteczności publicznej zarówno w Polsce jak i za granicą,  apartamentowców, biurowców, centrów logistycznych , obiektów przemysłowych i magazynowych
Obecnie nasze biuro zatrudnia architektów, inżynierów budownictwa, projektantów branży elektrycznej, projektantów branży sanitarnej oraz asystentów projektantów łącznie 20 osób.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie standardowe

Arpro Pracownia Projektowa Sp. z o.o.

a...@arpro... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Kartuska 278/21
Ważne jeszcze 14 dni (do 11.02.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64051856
  • Data wyróżnienia: 27 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 2 774
  • Wyświetleń na liście: 14 638
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku