Automatyk

Ogłoszenie podstawowe

Automatyk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Elektronika / Elektryka,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • Programowanie systemów sterowania (PLC).
  • Programowanie robotów przemysłowych (FANUC, Panasonic).
  • Integracja systemów, poprzez łączenie różnych elementów automatyki, takich jak czujniki, przekaźniki, silniki, sterowniki PLC itp., w kompleksowe systemy.
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych i diagnostycznych, identyfikowanie i naprawianie usterek.
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
    Remonty i kalibracje maszyn/urządzeń w zakresie automatyki
    Usuwanie awarii i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, w tym raportów, instrukcji obsługi i aktualizacji systemów.
  • Współpraca z serwisami i dostawcami zewnętrznymi.

ROLĄ TEJ OSOBY będzie uczestnictwo w procesie budowy nowych maszyn w zakresie automatyki na potrzeby naszej firmy- praca stacjonarnabez wyjazdów
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie min. średnie techniczne automatyka, elektrotechnika, mechatronika.
  • Mile widziane ukończone studia wyższe na kierunku automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne w stopniu inżyniera.
  • Min. 2 – letnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie odpowiedzialności.
  • Uprawnienia SEP Gr. I E
  • Znajomość zagadnień z zakresu budowy i uruchamiania maszyn oraz programowania robotów.
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji HMI.
  • Umiejętność programowania robotów przemysłowych.
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci przemysłowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wysokiej orientacji na jakość oraz rozwiązywania problemów.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zapoznawanie się z literaturą przedmiotu.

Oferujemy
  • Stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku w intensywnie rozwijającej się firmie z branży metalowej- stanowisko zarówno w utrzymaniu maszyn jak i ich budowaniu/uruchamianiu.
  • Udział w projekcie Fabryka Przyszłości- budowie fabryki opartej na rozwiązaniach z Przemysłu 4.0.
  • Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej; budżet premii regulaminowej- 10% wynagrodzenia zasadniczego (po okresie próbnym).
  • Godziny pracy: Na początku praca 1-zmianowa (7-15). Docelowo możliwa jednak praca 3-zmianowa (6-14, 14-22, 22-6), bez wyjazdów (praca stacjonarna).
  • Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.
  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji.
  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport).
  • Kontakt z nowoczesną technologią.
Informacje o firmie

Base Group- Szansa dla chcących. Więcej niż spawanie.

Jesteśmy firmą niezwykłą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie. Każdy dzień jest dla nas szansą na zrozumienie biznesu naszego klienta, naszej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczenie klientowi rozwiązania, którego szuka. Specjalizujemy się w produkcji niskoseryjnej o dużej różnorodności (high-mix/low-volume). Nasz know-how to sprawna organizacja procesu realizacji zamówień oraz wysokiej jakości produkcja maszyn i spawanych konstrukcji przemysłowych.

Do naszej firmy będziesz mieć świetny, szybki i bezkolizyjny dojazd trasą S7 (obwodnica południowa Gdańska) - od Dworca Głównego w Gdańsku 15 minut!

Prosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).