Specjalista Data Science

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura,
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Budowa rozwiązań informatycznych w oparciu o analitykę danych z wykorzystaniem języka programowania Python i języka zapytań SQL
  • Tworzenie interfejsów połączeń do źródeł danych (REST API, relacyjne bazy danych, udziały plików, JSON)
  • Współtworzenie wraz z zespołem koncepcji rozwiązań integrujących dane biznesowe
  • Eksploracja i statystyczna analiza danych
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej dla tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji i Big Data
  • Zapewnienie zgodności i bezpieczeństwa tworzonych rozwiązań poprzez przestrzeganie wewnętrznych wytycznych i najlepszych praktyk
  • Współpraca z biznesem, deweloperami oraz innymi pracownikami zespołu na wszystkich etapach projektu
  • Udział w projektach informatycznych firmy
POSZUKIWANE KOMPETENCJE
  • Wykształcenie - Średnie lub Wyższe Kierunkowe: Informatyka, Robotyka i/lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w analityce biznesowej i przetwarzaniu danych
  • Znajomość języka SQL i języka programowania Python
  • Umiejętność budowania aplikacji WEBowych do prezentacji i wprowadzania danych
  • Zdolności analityczne, umiejętność i chęć pracy z liczbami
  • Umiejętności komunikacyjne - ważną częścią pracy jest komunikacja z wewnętrznymi interesariuszami
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, przede wszystkim Microsoft Excel (mile widziana znajomość VBA) oraz PowerPoint
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dociekliwość w ocenie korelacji, przyczyn i skutków
  • Otwartość na zmiany, kreatywność
Mile widziane:
  • znajomość systemów biznesowych takich jak: ERP, MES, PDM
  • znajomość algorytmów szeregowania zadań produkcyjnych
  • znajomość narzędzi Power Apps, Power Automate i Power BI
OFERUJEMY
  • Stabilną oraz pełną ciekawych wyzwań pracę w intensywnie rozwijającej się firmie (transformacja do przedsiębiorstwa 4.0, transformacja cyfrowa)
  • Wynagrodzenia złożone z podstawy oraz premii regulaminowej, stanowiącej stały składnik wynagrodzenia (budżet premii: 10% wynagrodzenia zasadniczego)
  • Możliwość doskonalenia zawodowego: zagwarantowane  finansowane przez firmę specjalistyczne szkolenia, poparte certyfikatami, zgodnie z potrzebami na stanowisku
  • Udział w konferencjach branżowych, poszerzających wiedzę
  • Platforma e-learningowa
  • Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji
  • Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport)
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
  • Brak dress code
  • Możliwość pracy hybrydowej
Informacje o firmie
Base Group- Szansa dla chcących. Więcej niż spawanie.

Jesteśmy firmą niezwykłą, ponieważ tworzą ją wyjątkowi ludzie. Każdy dzień jest dla nas szansą na zrozumienie biznesu naszego klienta, naszej roli w jego łańcuchu dostaw i wreszcie dostarczenie klientowi rozwiązania, którego szuka. Specjalizujemy się w produkcji niskoseryjnej o dużej różnorodności (high-mix/low-volume). Nasz know-how to sprawna organizacja procesu realizacji zamówień oraz wysokiej jakości produkcja maszyn i spawanych konstrukcji przemysłowych.

Praca w naszym Zespole Transformacji Cyfrowej polegać będzie na realizacja projektów informatycznych związanych z usprawnianiem procesów biznesowych z wykorzystaniem analityki i przetwarzania danych. Celem stanowiska jest zbudowanie systemów wykorzystujących dane zbierane przez systemy biznesowe Base Group we współpracy ze wszystkimi działami naszej firmy. Ponadto, stanowisko obejmuje rozwój produktów pod kątem automatyzacji.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).