Back Office / Obsługa Biura

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualnie poszukujemy osoby, która zajmie się "back office" w zgranym zespole, w szybko rozwijającej się firmie.
Szukamy osoby skrupulatnej, odpowiedzialnej i posiadającej przyjazne nastawienie do ludzi.

Wymagania:
* Znajomość obsługi MS Office w tym MS Excel,
* Prawo jazdy kat. B,
* Komunikatywność i pro kliencka postawa,
* Kreatywność, energia w działaniu i chęć współpracy z innymi,
* Umiejętność organizacji własnego czasu pracy, dbania o porządek organizacyjny w biurze oraz tworzenie pozytywnego nastroju,
* Sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w życie firmy,
* Pogodne usposobienie i otwartość na nowe wyzwania,

Dodatkowe atuty:
* praca na podobnym stanowisku w którejś z technicznych branż (IT / telekomunikacja),
* znajomość technik obsługi klienta, przyjazne nastawienie do ludzi,
* znajomość programu WAPRO ERP MAG i FAKIR.
* znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

Obowiązki:
* Obsługa biura, faktur, korespondencji i paczek, dokumentacji, zakupy art. biurowych,
* Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie,
* Gromadzenie i archiwizacja dokumentów zgodnie z procedurami,
* Wspomaganie codziennej pracy zespołu techników zdalnych, wyjazdowych,
* Koordynacja projektów, pracy techników, wsparcie w zakresie obsługi klienta i procesów biznesowych w firmie,
* Organizacja spotkań firmowych i wyjazdów integracyjnych, kompleksowe wsparcie managera IT i działu handlowego,
* Udział w projektach i szkoleniach, przygotowywanie biura do eventów, przyjmowanie i obsługa gości,
* Przygotowywanie protokołów, raportów, sprawozdań i analizowanie podstawowych danych w nich,
* Wsparcie w zakresie rozliczeń finansowych i księgowych w zakresie wystawionych faktur sprzedażowych, kontakt z księgowością,
* Inne czynności administracyjno-biurowe, dbanie o porządek i koordynacja pracy serwisu sprzątającego.

Oferujemy:
* praca w młodym zespole specjalistów, w rozwijającej się firmie,
* możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności w ciekawej i nowoczesnej branży,
* stabilne, wynagrodzenie podstawowe na podstawie kontraktu lub umowy o pracę + realna premia uzależniona od jakości pracy i osiąganych wyników,
* godziny pracy w przedziale od 08:00 do 17:00
* wszystkie niezbędne narzędzia pracy (w tym firmowy komputer, telefon i oprogramowanie)
* dodatki motywacyjne, możliwości rozwoju,
* niekorporacyjne podejście do życia, wyjazdy i wyjścia firmowe, dobrą atmosferę pracy w firmie,
* wysoką samodzielność w codziennej pracy.
Informacje o firmie

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni informatycy, którzy zajmują się obsługą informatyczną firm. W ramach stałej opieki organizujemy działy IT w przedsiębiorstwach, nadzorujemy istniejącą infrastrukturę informatyczną oraz wdrażamy nowe rozwiązania. Oferujemy zwiększenie wydajności funkcjonującego w firmie systemu informatycznego oraz wzrost bezpieczeństwa przetwarzanych i gromadzonych tam danych. Dla jak najwyższej jakości usług zebraliśmy grupę specjalistów-pasjonatów, która odpowiedzialna jest za satysfakcję naszych Klientów.

Aktualizacja: 25.03.2024