Aktualizacja: 2 dni temu

Jeżeli jesteś osobą otwartą, kontaktową, chcesz poznać życie 5* hotelu od środka, a kontakt z ludźmi to coś, czego potrzebujesz- nie czekaj! Aplikuj!
Jako bagażowy/ portier będziesz mieć kontakt z gośćmi, pomożesz im z bagażami, uprzyjemnisz czas rozmową, wkażesz drogę.
Osoba pracująca na tym stanowisku jest gospodarzem naszego lobby.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt z gośćmi,
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:30-14:45/14:45-23:00/ 10:00-18:15), także w niedziele i święta,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Obowiązki:

  • w naszym Hotelu osoba zatrudniona na ww. stanowisku jest GOSPODARZEM LOBBY, który wita wszystkich wchodzących gości oraz żegna wychodzących.
  • zajmuje się bagażem gości,
  • opiekuje się parkingiem,
  • dba, aby goście wiedzieli dokąd się udać.
  • jest to osoba, od której zależy pierwsze i ostatnie wrażenie naszych gości.
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • bezpłatne posiłki w restauracji pracowniczej,
  • uniformy i ich czyszczenie w pralni hotelowej,
  • pakiet rekreacyjno-sportowy Multisport na atrakcyjnych warunkach,
  • zniżki na usługi hotelowej pralni,
  • rabaty na wyroby hotelowej cukierni,
  • dostęp do kursów językowych online (e-Tutor),
  • przeszkolenie dla osób, które nie mają dużego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania standardów pracy w prestiżowym pięciogwiazdkowym hotelu,
  • najwyższy standard obsługi administracyjnej pracowników,
  • wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie.

Informacje o firmie
Sheraton Sopot Hotel powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce zwanym Perłą Bałtyku. Sopot, malowniczy kurort nazywany często letnią stolicą Polski, od lat przyciąga turystów. Uzdrowisko ma bogate tradycje Spa, których początki sięgają XIX wieku, a malownicze, szerokie i piaszczyste plaże ciągnące się wzdłuż całego brzegu Sopotu kuszą od lat wyjątkowo miękkim i czystym piaskiem. Nasz hotel zlokalizowany bezpośrednio przy plaży i w pobliżu słynnego sopockiego molo, oferuje 189 pokoi gościnnych i apartamentów. Sheraton Sopot Hotel należy do największej na świecie sieci hotelarskiej Marriott International.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualizacja: 3 dni temu
Adres
Sopot Dolny Sopot
Powstańców Warszawy 10
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Ważne jeszcze 12 dni (do 07.06.2019)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo / Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
730808 Zadzwoń
Miasto
Sopot
Ulica i nr
NIP
585-14-22-583
www
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Sheraton Sopot Hotel powstał w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce zwanym Perłą Bałtyku. Sopot, malowniczy kurort nazywany często letnią stolicą Polski, od lat przyciąga turystów. Uzdrowisko ma bogate tradycje Spa, których...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62505804
  • Data wyróżnienia: 24 maja 2019
  • Data wprowadzenia: 6 maja 2019
  • Wyświetleń: 486
  • Wyświetleń na liście: 23 614
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS