Bar / Obsługa sali - bistro Śródmieście l Gdynia

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Cześć! Jest sprawa ... szukamy rąk do pracy na stanowisku BAR / OBSŁUGA SALI.
Lubisz pracę z ludźmi? Czujesz klimat Śródmieścia? Chciałabyś/chciałbyś spróbować u nas swoich sił? Zapraszamy!

Szukamy uśmiechniętej i komunikatywnej osoby, która uzupełni nasz zespół. Nie interesuje nas krótka przelotna przygoda, tylko poważna współpraca w dłuższej perspektywie czasowej.

Wymagania:
- komunikatywność
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- dyspozycyjność
- znajomość języka angielskiego

Obowiązki:
- obsługa gości
- sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
- dbałość o czystość stanowiska pracy

Oferujemy:
- pracę na pełen lub część etatu
- elastyczny grafik pracy
- stabilizację i możliwość długoletniej współpracy
- perspektywy rozwoju
- szkolenia i szansę na podniesienie własnych kwalifikacji

Informacje o firmie
Tworzymy miejsce, którego sami poszukiwaliśmy, będące wypadkową między nowoczesnym bistro, a przytulnym barem z przekąskami.

Zapraszamy od rana do późnych godzin wieczornych przez 7 dni w tygodniu ... na burgery to do nas!

Aktualizacja: 26.03.2024