Brygadzista magazynu

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 16 dni temu | Nr ref: BMG/01/21

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

BRYGADZISTA MAGAZYNU
Miejsce pracy: Gdynia / od II Kwartał 2021 Gdańsk

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT, TDT, WDT,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie przy obsłudze regałów wysokiego składowania,
  • Doświadczenie w pracy na wysokościach,
  • Znajomość systemów bezpieczeństwa żywności ( HACCP, ISO, IFS itp.),
  • Znajomość przepisów BHP i P.Poż,
  • Znajomość procesów logistycznych i gospodarki magazynowej,
  • Posiadana wiedza na temat planowania i organizacji pracy magazynowej,
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
Obowiązki:
  • Zarządzanie podległym zespołem (pracownicy magazynu),
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie działań przedsiębiorstwa dotyczących gospodarki magazynowej i dystrybucji,
  • Planowanie pracy magazynu,
  • Organizowanie i nadzorowanie systemów przyjęcia i wydawania towarów i materiałów,
  • Przeprowadzanie szkoleń podległych pracowników w zakresie swoich uprawnień.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie uznaniowe oraz premie kwartalne,
  • Pakiet Benefitów : premie świąteczne, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym BMG/01/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam  ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i  w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554
  • Numer ogłoszenia: 64051028
  • Data wyróżnienia: 12 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2021
  • Aktualizacja: 12 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 192
  • Wyświetleń na liście: 4 496