Brygadzista magazynu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi,
Spedycja
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zadania:
  • nadzór nad procesem załadunku i rozładunku towarów
  • zapewnienie terminowego dostarczenia towarów zgodnie z harmonogramem i wymaganiami klienta
  • zarządzanie pracą podległego zespołu (w tym: tworzenie grafików, podział zadań, koordynacja zespołu)
  • wsparcie pracowników magazynu w codziennych zadaniach: udział w załadunkach i rozładunkach, prace magazynowe
  • dbałość o porządek na obiekcie
  • współpraca z innymi działami (logistyka, obsługa klienta)
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w obszarze magazynu, logistyki (brygadzista, lider zmiany)
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (II WJO)
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • odpowiedzialność i efektywność w działaniu
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie jednej zmiany 8-16 lub 9-17
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz system premiowy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań - praca obejmuje tworzenie nowego magazynu
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • benefity