Technik utrzymania ruchu

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Produkcja,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dla naszego Klienta z branży rozwiązań połączeń elektronicznych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu

Zadania:
  • bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w produkcji (praski ręczne, testery, wtryskarki, maszyny pakujące)
  • przeprowadzanie napraw maszyn i urządzeń znajdujących się w części produkcyjnej
  • wykonywanie cyklicznej konserwacji, przeglądów technicznych i kalibracji narzędzi i urządzeń
  • rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: elektrotechnik, automatyk, mechatronik, elektronik lub podobne
  • doświadczenie w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych (preferowane w obszarze produkcyjnym)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (znajomość rysunku technicznego)
  • podstawowa znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • mile widziane uprawnienia SEP E1/D1 (grupa elektryczna) lub gotowość do ich uzyskania/odnowienia
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie 1 zmiany (8-16)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • pełne wdrożenie na stanowisko
  • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, infolinię dla pracowników: bezpłatne porady prawne, finansowe i psychologiczne)